Forside Personer Politik Kalender Nyheder


Personer



Tomas Bjerre Tove Videbæk Annette Mosegaard
Formand Byrådsmedlem Byrådsmedlem
tomas-bjerre@mail.tele.dk tovev@tovev.dk annmo@ikast-brande.dk


Stig Chr. Göte Heinrich Rune Ove Nørholm
Næstformand og kasserer 1.Suppleant til Byrådet Regionsrådsmedlem
stig@goete.dk mail@veogvel.dk ove.norholm@rr.rm.dk








Bjarne Raabjerg Gerda Abildgaard
Niels Laurits Thygesen
Bestyrelsesmedlem Bestyrelsesmedlem  Bestyrelsesmedlem
br@raabjergmedia.dk gerda@g-abildgaard.dk nlthygesen@ttg.dk


Hugo Nielsen Jørn Dahlgaard Lars Sternberg
Bestyrelsesmedlem Suppleant Suppleant
hun@kmc.dk 
j_dahlgaard@hotmail.com ls@arkitec.dk